Tomchuk Dental

Записатись на прийом

[wpforms id="859"]

Захист персональних даних

Персональні дані – будь-яка інформація, що стосується (прямо чи опосередковано) до певного або визначається фізичній особі. Якщо за сукупністю даних можна ідентифікувати людину, то ми маємо справу з персональними даними, навіть якщо документів та інших точних ідентифікаторів немає. Якщо ж для ідентифікації потрібна додаткова інформація, такі дані не вважаються персональними.
Однозначні ідентифікатори – це номер і серія паспорта, ІПН, біометричні дані, банківський рахунок, номер банківської карти. Щоб визначити людину було неможливо, дані можна обмежити доступ.
Не можуть розглядаються як персональні дані (по крайней мере, окремо один від одного): прізвище, ім’я, по батькові, адреса проживання, email, номер телефону, дата народження. На потрібні дані клієнтів для укладення договорів / виконання замовлень.
Заходи захисту персональних даних
Після того, як ми визначили вимоги, необхідно ці вимоги реалізувати. Захист персональних даних ділиться на технічні та організаційні заходи:
Технічні заходи
антивірусний захист
Модулі розмежування доступу на рівні прикладних систем або мережі.
організаційні заходи
Призначаємо відповідального за захист персональних даних
Стверджуємо перелік оброблюваних і даних, що захищаються.
Складаємо регламент для співробітників і знайомимо з ним всіх під розпис. Наприклад, попереджаємо, що не можна відправляти поштою скани паспортів або заявляємо про необхідність регулярно оновлювати антивірус на робочому місці.
Згода на обробку персональних даних.
Письмова форма згоди. Вимоги до пунктів згоди відображені тут. Зверніть увагу, дані вимоги пред’являються тільки до письмовій формі, при цьому письмова форма потрібно далеко не у всіх випадках. Наприклад, при обробці біометричних даних, спеціальних категорій персональних даних.
Коли згода не потрібно. Якщо ви укладаєте договір з клієнтом, в рамках якого ви берете з нього персональні дані, то згода брати не потрібно.
Електронне згоду. В інших випадках, досить електронного згоди.

Наші роботи

Відгуки пацієнтів

Записатись на прийом