Tomchuk Dental

Відбілювання зубів

Посмішка це є візитна картка кожної людини, яка необхідна при комунікації, побудові щирих відносин, та головне, створення власного іміджу. Стан зубів показує здоров’я ротової порожнини та є запорукою відсутності будь-яких проблем. Колір зубів залежить від раціону, наявності чи відсутності шкідливих звичок. Також треба зазначити що чай та кава неодмінно зроблять зуби темнішими.

Загально прийнято що красива посмішка є білосніжною. Класична голлівудська посмішка має колір зубів значно світліший за свій власний. Тому, по-перше стоматологи «Tomchuk Dental Clinic» радять обрати той колір який Вам підійде і, по-друге, не зашкодить здоров’ю та зубам.

Слід зазначити негативні наслідки відбілювання зубів: це підвищена чутливість зубів, запалення ясен та різного роду дискомфорт.

Відбілювання зубів не має медичних показів і є неодмінним атрибутом естетичної стоматології. Щодо рекомендацій фахівців то відбілювання зубів необхідно у таких випадках: вікові зміни кольору емалі, зміни кольору зуба внаслідок травми або попереднього лікування, при пігментації зовнішніх шарів зубної емалі, при флюорозі, при зміні кольору зубів внаслідок приймання антибіотиків чи зумовлено шкідливими звичками.

Протипоказаннями є значні ризики нашкодити емалі та здоров’ю зубів. Категорично протипоказані процедури з відбілювання при захворюваннях пародонту, наявних каріозних зубів, при значній кількості пломб, реставрацій, коронок, вінірів тощо. А також при вагітності, дітям до 16 років, пацієнтам які користуються брекет-системами.

Сьогодні найбільш ефективною рахується система фотовідбілювання вона є революційною та ідеально підходить тим хто бажає отримати миттєвий результат. Процедура з відбілювання займає не більше ніж годину й підходить людям, які ведуть активний образ життя та не можуть приділити багато часу для відвідування стоматолога.

Домашнє відбілювання є більш лагідним для власних зубів, однак бажаний результат досягається впродовж довшого терміну і цілком залежить від пацієнта.

Приходьте на безкоштовну консультацію до «Tomchuk Dental Clinic» і дізнайтеся про процедуру відбілювання більше!

Наші роботи

Спеціалісти

сидоренко

Сидоренко Андрій Тарасович

хірург, терапевт, ортопед

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом