Tomchuk Dental

Ортодонтія

Чому виникають ортодонтичні проблеми і як їх лікувати?

Порушення розвитку чи співвідношення щелеп (наприклад, положення нижньої щелепи попереду), як правило, генетичні. У цьому випадку метод лікування визначається відповідно до віку пацієнта. Якщо пацієнт підліткового віку і має проблеми з верхньою або нижньою щелепою, ортодонти у «Tomchuk Dental Clinic» рекомендують лікуватись ортодонтичними методами. Якщо пацієнт вже дорослий, то важкі скелетні розлади лікуються за допомогою ортодонтії та хірургії. Патологія щелепи може виникнути через дисфункції (наприклад, дихання ротом). У пацієнта, який дихає ротом, верхня щелепа зазвичай має V-подібну форму, оскільки вона вузька.

Коли слід звернути увагу на шкідливі звички у дитини?

Формуванню шкідливих звичок сприяють пустушки або пляшки, застосовані тривалий час, смоктання пальців, гризіння нігтів тощо. Такі звички призводять до ортодонтичних розладів. Ортодонтичні розлади слід виявляти та лікувати якомога раніше. Таким чином, запобігається деформація щелеп, яка у дитинстві може бути виправлена простими апаратами. Якщо шкідливі звички помічені в ранньому віці, їх можна нейтралізувати спеціальними приладами, що блокують шкідливі звички. Скелетне звуження верхньої щелепи можна лікувати за допомогою ортодонтичних апаратів. Іноді людина наслідує розміри щелепної кістки одного з батьків, а розміри зуба – у іншого. Якщо щелепа велика, зуб малий, між зубами є проміжки або навпаки зуби скупчені. Якщо язик більший за норму і в порожнині рота нема для нього місця то формується вертикальна щілина між зубами.

Причини викривлення зубів та патологій прикусу

Ще одна причина викривлення зубів – рання або пізня втрата молочних зубів. Кожен молочний зуб має час зміни. Наприклад, якщо молочний зуб, який повинен випасти у віці 10 років, випадає у віці 8 років, інші зуби в роті зміщуються у цей простір, і зуб, який повинен вийти, не може знайти собі місце. У цьому випадку цей зуб починає зміщуватись на зовнішній або внутрішній бік зубної дуги або в деяких випадках залишається не прорізаними.

Послуги відділення ортодонтії

У «Tomchuk Dental Clinic» впроваджений індивідуальний підхід, тому Ви завжди можете бути впевненим у результаті лікування. Знімні ортодонтичні апарати зазвичай застосовуються при легких ортодонтичних порушеннях, а також у молочному та змінному прикусі. Незнімні ортодонтичні апарати приклеюються до поверхні зубів (брекет-системи) і вирівнюють їх за лічені місяці. Для пацієнтів, які бояться ортодонтичного лікування з точки зору естетики – ми пропонуємо індивідуальні жорсткі капи-елайнери, що виготовляють у цифровій лабораторії на високоточних тривимірних принтерах. Однак лікування триває у два рази довше.
Який саме метод ортодонтичного лікування підійде саме Вам порадять наші ортодонти у «Tomchuk Dental Clinic» біля м. Дарниця.

Наші роботи

Спеціалісти

сидоренко

Сидоренко Андрій Тарасович

хірург, терапевт, ортопед

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом