Tomchuk Dental

Незнімні ортодонтичні апарати

Незнімні ортодонтичні апарати – це стаціонарні апарати, які кріпляться до зубів, та не можуть бути зняті пацієнтом самостійно і здатні переміщувати зуби під дією постійної сили.

У стоматології «Tomchuk Dental Clinic» біля м. Дарниця встановлюються незнімні ортодонтичні апарати лікарем-ортодонтом з урахуванням індивідуальних особливостей прикусу та поставлених цілей. Лікування такими апаратами є швидким, ефективним та комфортним.

Показання до незнімної ортодонтичної апаратури:

  • необхідність точного позиціювання зуба;
  • корекція легких та помірних вад щелеп;
  • нормалізація оклюзії;
  • швидке досягнення естетичного результату.

Компоненти незнімних ортодонтичних апаратів

  • Активні компоненти: еластичні пружини, стрічкові шпильки, активна дуга.
  • Пасивні компоненти: сепаратори металеві, фіксувальні елементи, брекети.
  • Аксесуари: молярна трубка, лігатурні дроти, стопери.

На сьогодні найбільш ефективними є брекет-системи, однак вони пройшли досить довгий шлях розвитку до нашого часу. Брекети винайшов у 17 столітті французький стоматолог П’єр Фошард (відомий як батько ортодонтії) представивши ортодонтичний апарат з металевою стрічкою у формі арки. Ортодонтичні елементи теж зазнали змін. Так перші E-arch молярні зуби були переплетені, і кожен зуб був перев’язаний дугою, щоб створити постійної дієвої сили.

Принципи функціонування найпопулярніших систем брекетів відомих сьогодні (Roth, MBT, Edgewise тощо), засновані на принципах постійних дієвих малих сил. Вони комфортні для пацієнта, естетичні, гігієнічні та дозволяють досягти очікуваного результату у короткий термін від 3 до 12 місяців.

Процедура встановлення брекетів, дуг та замків займає не більше ніж годину. Надалі треба відвідувати ортодонта раз на 3-4 тижні для активації та заміни активних елементів апаратів. Лікування незнімними апаратами у клініці «Tomchuk Dental Clinic» комфортне, швидке та ефективне. Тож, якщо Ви хочете мати рівні зуби завтра є доречним записатися на консультацію до ортодонта вже сьогодні. 

Наші роботи

Спеціалісти

сидоренко

Сидоренко Андрій Тарасович

хірург, терапевт, ортопед

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом