Tomchuk Dental

Хірургічна пародонтологія

Коли хвороба ясен прогресує – це може загрожувати також і зубам. На цьому етапі пародонт та кісткова тканина, що оточують зуби, руйнуються. Цей процес може спричинити серйозні наслідки, такі як втрата зуба. У випадках, коли захворювання ясен неможливо зупинити нехірургічним методом лікування, пародонтологічна хірургія у нашій клініці Tomchuk Dental Clinic є надійним методом вибору.

Що таке захворювання ясен?

Захворювання ясен проявляються болем, набряком та інфекцією в тканинах, що утримують зуби. Існує дві основні форми захворювань ясен: гінгівіт і пародонтоз. Гінгівіт – це запалення ясен. Часто набряклі ясна кровоточать при чищенні зубів. Коли гінгівіт довго триває, він може перерости в пародонтит. Існує кілька видів захворювань пародонта, і всі вони уражують тканини, що утримують зуби. По мірі прогресування захворювання кістка, яка фіксує зуби в щелепі, може бути зруйнована, що і призводить  до рухливості зубів.

Лікування методами пародонтологічної хірургії включають різні протоколи, – з операцією або без неї. Стоматолог складає рекомендації відповідно до стану здоров’я людини, але незалежно від методу лікування є кращим варіантом, дуже важливо звернути увагу на здоров’я ротової порожнини.

Що включає пародонтологічна хірургія?

У стоматологічному центрі Tomchuk Dental Clinic пародонтологічні хірургічні процедури, як правило, застосовуються у пацієнтів, у яких діагностовано середню та важку хворобу ясен. Протокол втручання включає розріз та сепарацію ясен, щоб очистити інфіковану область. Забезпечити видалення всіх бактерій за допомогою спеціальних пристроїв та інструментів. Після процедури ясна зашиваються, а тканини ясен міцно фіксують навколо зуба. Таким чином, ясна будуть щільніше охватувати зуби, і це утруднить скупчення бактерій в цій області знову.

Які симптоми захворювання ясен?

Загальними симптомами стоматологічних захворювань є набряк ясен, почервоніння та кровотеча ясен, біль під час жування. Люди з важкими захворюваннями ясен мають показання до проведення пародонтологічних хірургічних операцій. Лікар оцінить клінічний стан особисто та вирішить який протокол лікування доцільно призначити.

Який показник успішності операції на пародонті?

Пародонтологічна хірургія має дуже високий рівень успішності, особливо у пацієнтів, які не вживають тютюнові вироби, мають добру гігієну ротової порожнини та дотримуються рекомендацій щодо догляду. Однак, є і ризики як у кожної хірургічної процедури. До ускладнень, які можна побачити після операції, відносяться кровотечі, біль та інфекція. У подальшому може виникнути рецесія ясен та підвищена чутливість зубів. Однак це дуже малоймовірно.

Що робити після пародонтологічної операції

Метою проведення пародонтологічних хірургічних операцій є відновлення здоров’я порожнини рота, зубів та ясен. Під час операції ясна міцно фіксують навколо зубів, це збереже зуби і ясна здоровими. Цей підхід також спрямований на усунення симптомів захворювань ясен, таких як набряк та неприємний запах з рота, а також робить зуби більш естетичними. Для досягнення найкращих результатів дуже важливо, щоб пацієнти після операції забезпечували належний догляд за зубами та яснами та дотримувались усіх рекомендацій та вказівок, які дає стоматолог.

Колектив Tomchuk Dental Clinic прикладе всі зусилля для досягнення найкращого результату лікування. Будьте здоровими!

Наші роботи

Спеціалісти

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

сидоренко

Сидоренко Андрій Тарасович

хірург, терапевт, ортопед

Записатись на прийом