Tomchuk Dental

Професійна чистка зубів

Навіть якщо ви чистите зуби сумлінно і кожен день, важливо регулярно чистити зуби професійно. Наш спеціалісти у Tomchuk Dental Clinic з радістю проведуть для вас цю процедуру. Звичайно, якщо ви не дуже ретельно ставитеся до гігієни ротової порожнини, професійна чистка стає ще важливішою! Після ретельного очищення зуби стануть гладкими, чистими, та будуть виглядати набагато білішими. Однак професійна чистка зубів проводиться не лише для зовнішнього вигляду.

Чому зуби вимагають такої уваги?

З плином часу на зубах утворюється наліт (липка, багата на бактерії плівка) і тверді нашарування (наприклад, зубний камінь), які занадто важко видалити без спеціальних інструментів. Коли ці відкладення залишаються на поверхні зуба чи нижче лінії ясен, вони забезпечують ідеальні умови для розмноження бактерій. Кислоти, що утворюються бактеріями, викликають руйнування зубів та захворювання ясен.

Якщо цей процес не зупинити, це може призвести до запалення та інфікування ясен, а в складних випадках – до системних загально соматичних захворювань.

Стоматологи мають спеціальну термінологію для профілактичних процедур, таких як чистка зубів та профілактика. У цьому випадку основна увага приділяється попередженню карієсу та захворювань ясен. Професійна чистка на стоматологічному огляді направлена на боротьбу з цими двома поширеними захворюваннями. Професійна гігієна – це хороша можливість контролювати проблеми власних зубів.

Процедура професійного чищення

Чистка зубів у Tomchuk Dental Clinic проводиться стоматологом-гігієністом. Це є висококваліфікований лікар, який використовує спеціальний набір інструментів, призначений для гігієни ротової порожнини. Оскільки зуби у кожного різні, чистка буде проводитися відповідно до ваших конкретних потреб. Однак всі методики чистки зубів дотримуються одного алгоритму.

По-перше, стоматолог-гігієніст проведе огляд, щоб оцінити стан здоров’я тканин порожнини рота. Потім очищення здійснюється за допомогою ультразвукового скалера або ручних кюреток для видалення нальоту та каменю з зубних поверхонь. Ультразвуковий скалер – це ручний інструмент з невеликим наконечником, який вібрує з дуже високою частотою. Затверділі камені розпадаються, повністю сколюючись під кінець процедури, не пошкоджуючи зуб. Безперервний потік води допомагає охолодити наконечник і зняти зубні відкладення. Якщо ваші зуби чутливі, ви можете скористатися ручними інструментами, зручнішими для професійного чищення.

Нарешті, ваші зуби відшліфуються ротаційною щіткою з полірувальною пастою а також м’яким гумовим поліром. Після фінального полірування зуби стають гладкими і блискучими.

Не відкладайте профілактичний огляд зубів – завітайте до стоматологічного центру Tomchuk Dental Clinic вже сьогодні на безкоштовну консультацію!

Наші роботи

Спеціалісти

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом