Tomchuk Dental

Фторування зубів

Запобігти розвитку каріозного ураження значно легше, безпечніше та дешевше, ніж лікувати наслідки руйнування молочних та постійних зубів у дітей. Профілактика має бути у приорітеті не тільки у дитячого стоматолога, а й в свідомих батьків. Тому профілактичні відвідування – це не лише похід з дитиною за черговою іграшкою, а рішення бути здоровим. У Нашому стоматологічному центрі Tomchuk Dental Clinic фахівці впернені, що після профілактичної процедури і дитина і її батьки мають почуватися захищеними та впевненими, що каріозна хвороба не має жодного шансу для розвитку.

Що робить дитячий стоматолог?

Всі процедури, необхідні для стоматологічної допомоги дітям, в центрі Tomchuk Dental Clinic  проводяться високо кваліфікованими спеціалістами. Для підтримання ідеального здоров’я порожнини рота та зубів слід регулярно перевірятись у дитячого стоматолога не менш ніж раз на 6 місяців. Будь-які проблеми, які можуть загрожувати здоров’ю порожнини рота та зубів, можуть бути виявлені під час цих відвідувань. Найголовніше питання тут – виявити проблеми та відразу їх лікувати. Рання діагностика цих проблем у дітей є важливим фактором, який позитивно впливає на фізичний та емоційний розвиток.

Під час першого огляду маленьких пацієнтів слід забезпечити гарне спілкування між дитиною, батьками та спеціалістом. В Tomchuk Dental Clinic спеціалісти завжди знайдуть спільну мову з маленькими пацієнтами! Проводиться огляд дитини, та усі дані заносяться в стоматологічну карту, щоб лікар в будь-який момент міг пригадати що та коли було проведено, або звернуло на себе увагу. Після цього, при необхідності, слід пройти клінічне та рентгенографічне обстеження. Відповідно до висновків лікаря, батьки інформуються про лікування, яке слід надати дитині. Стоматологи-педіатри застосовують різні методи захисту молочних та постійних зубів від карієсу та пародонтиту у дітей. Ці методи включають навчання дітей концепції гігієни ротової порожнини, викладання методів чищення зубів, набуття дітьми навичок чищення зубів, а також застосування системного фтору та нанесення фісурного герметика.

Застосування фтору

Лікування фтором наразі є найефективнішим методом, що застосовуються в профілактичній стоматології. Цей метод можна застосовувати як у здорових людей, так і у людей, схильних до карієсу. До того ж він використовується в лікуванні чутливості та ерозії зубів, а також у людей із системними захворюваннями, яким потрібен особливий догляд. Нанесення фторової аплікації виконується з інтервалом, визначеним відповідно до віку дитини, ризику розвитку карієсу та лікувальним протоколам.

Зубні герметики для фісур

Є ділянки, де залишки їжі можуть триматися довше, ніж потрібно. Зазвичай, це жувальні поверхні молярів, особливо в щілинах, що є частиною їх рельєфу. Таким чином, на зубах утворюється наліт, який стає середовищем для бактерій. Карієс на зубах починається саме в таких місцях, адже їх важко чистити. Фісурні герметики зарівнюють поверхні цих ділянок на зубах, запобігаючи потраплянню туди їжі та бактерій, та створюють відповідну гладку поверхню, яка полегшить чищення. Після цих процедур утворення карієсу зменшується на 70-80%.

Тому дитячий стоматолог у Tomchuk Dental Clinic наголошує: профілактика має бути найголовнішою, а гігієнічні засоби з фтором є найкращими помічниками.

 

Наші роботи

Спеціалісти

Записатись на прийом