Tomchuk Dental

Гігієна та парадонтологія

Процедуру профгігієни у нашій клініці Tomchuk Dental Clinic проводить фахівець лікар-пародонтолог, що є необхідною умовою для досягнення прогнозованого клінічного результату. Ми піклуємося про Ваше здоров’я і рекомендуємо звертатися з проблемами ясен лише до фахових спеціалістів. Цим Ви убезпечите себе від можливих наслідків невірно обраної терапії, а також досягнете здорового стану ваших ясен впродовж двох-трьох тижнів від початку лікування.

Особливістю клінічного та пародонтологічного прийому є необхідність діагностики на сучасному обладнанні із застосуванням апаратів та спеціалізованого парадонтологічного інструментарію.

 Протокол самої процедури також залежить від діагнозу і початкової стану ясен.

Загалом процедура професійної гігієни включає перший етап антисептичної обробки, зняття мінералізованих зубних відкладень (каменів)  і зубного нальоту, ще є важливим видалення всіх патологічно змінених тканин.

Профгігієну має виконувати пародонтолог у повному обсязі для досягнення довгострокової ремісії. Також є важливою медикаментозна терапія. Тож є доцільним прислухатися до рекомендацій лікаря і їх ретельно виконувати.

Курс лікування ясен залежно від тяжкості захворювання рекомендовано повторювати один раз на три місяці. Проблеми з яснами неможливо усунути один раз і на все життя. Підтримуюча терапія має бути виконана планово та у повному обсязі.  Якщо у вас нема запалення ясен, то профогляд проводять раз на півроку чи рік.

 Контроль за якістю проведення процедури виконуються із застосуванням спеціальних маркерів нальоту. Зуби фарбують спеціальним пігментом до процедури професійної чистки та відразу після неї. Тим самим контролюється повнота очистки зубів нальоту каменів.

 Що включає процедура професійної гігієни зубів?

 По-перше це антисептична обробка порожнини рота. По-друге це зняття зубного каменю за допомогою ультразвукового скалера, її очищення важкодоступних ділянок спеціальними ручними інструментами та крючками.  Після базової обробки виконується полірування airflow порошками на основі карбонату кальцію чи гліцину. Потім виконується полірування зубів професійною пастою під час якого відбувається зняття нальоту і залишків каменів.

 За потреби перед процедурою пропонується аплікаційна чи провідникова анестезія, що зробить процес очистки зубів максимально комфортним для пацієнта.

 Суттєвим є також достатній рівень гієни при домашньому догляді за порожниною рота. Всім пацієнтам рекомендовано пасти з протизапальною дією та зубні щітки які допомагають добре очистити всі важкодоступні ділянки (насамперед це міжзубні проміжки).

Якщо у порожнині рота багатого протезів чи імпланти то стоматологи Tomchuk Dental Clinic рекомендують придбати іригатор для домашнього чистки зубів. Це дозволить значно спростити гігієну важкодоступних ділянок.


 Завітайте у Tomchuk Dental Clinic та перевірте стан Ваших ясен вже сьогодні!

Наші роботи

Спеціалісти

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом