Tomchuk Dental

Протезування зубів

Поки генії вчаться друкувати зуби на 3D-принтері і вирощувати їх за допомогою імпульсів лазера, звичайні люди все так само страждають від звичайного карієсу. За статистикою, зі ста чоловік здорові зуби будуть тільки у двох.

Наші стоматологи з Tomchuk Dental Clinic знають про цю проблему і мають сучасний підхід до відновлення втрачених зубів. Сучасна стоматологія не стоїть на місці. Прогрес спостерігається щороку, особливо в області протезування. Тож сьогодні імплантація в поєднанні з суцільно керамічними ортопедичними конструкціями є вірним рішенням вирішення будь-яких проблем відсутності зубів.

Штучні зуби від реальних зубів не відрізнити, правда?

Світ повний дивних думок. Хтось соромиться дефектів мовлення, а хтось вважає, що протези – синонім старості, але це не так. Кожна людина унікальна, а сучасні протези настільки зручні і красиві, що їх складно відрізнити від натуральних зубів.

Розкішні голлівудські вініри, поодинокі коронки, мости і культьові вкладки – всі ці конструкції активно користуються попитом у молоді. Не потрібно соромитися ставити протези. Комфорт і естетика вашої посмішки важливіше, ніж чийсь осуд.

Нехай всі погані асоціації залишаться в минулому.

У клініці Tomchuk Dental Clinic ортопед-стоматолог складе індивідуальний план лікування, з урахуванням ваших проблем та порадить безпечні для здоров’я матеріали і анестезію. Всі роботи виконуються на високоточному стоматологічному обладнанні.

З нашої стоматології ви гарантовано підете з красивими і здоровими зубами.

Які зубні протези ми ставимо: діагноз та лікування

Якщо нема одного або двох зубів, – варіант лікування один – незнімне протезування: встановив і забув. Сюди відносяться вініри, вкладки, коронки та мости – все, що не знімається. Тип конструкції підбирається індивідуально.

Якщо не залишилося жодного рідного зуба або залишилося дуже мало – в такому випадку ставиться знімний протез на жорсткій основі, нейлоновий або бюгельний на вибір.

Якщо ж випало кілька зубів, а імпланти не показані – то ставиться частковий знімний протез, який фіксується за сусідні зуби спеціальними пристосуваннями (кламери, замки тощо).

Трапляється, що зуб частково або повністю зруйновано через карієс, але корінь залишився. У такому випадку ставиться металокерамічна, керамічна або цирконієва коронка – за показаннями. Коронки виглядають природно, жувати ними можна навіть тверду їжу

Ваша посмішка може бути позбавлена естетики – наліт курця, дефекти на емалі, щілини і проміжки, дрібні викривлення, неідеальна форма зуба, – все це може трапитись. У такому випадку допоможуть вініри і люмініри. Тонкі, напівпрозорі пластинки з порцеляни або кераміки здатні замаскувати будь-які недоліки в зоні посмішки (це 10 верхніх і 8 нижніх зубів). Після установки вінірів ваша усмішка буде такою ж білою і сяючою, як у голлівудської зірки.

Що таке мікропротезування зубів?

Мікропротезування – це усунення незначних дефектів емалі за допомогою вкладок. Якщо зуб значно зруйновано карієсом, є тріщини і відколи, а пломби випадають – можна обійтись без коронки: у такій ситуації рятує вкладка. Цей мікропротез вставляється в зуб і фіксується за допомогою адгезивного стоматологічного клею. Ідеально прилягає до емалі і на вигляд не відрізняється від натурального зуба

Реставрація зламаного зуба

В Tomchuk Dental Clinic передні зуби відновлюють вінірами. Наші лікарі прекрасно розуміють, як проблема з переднім зубом впливає на психологічний стан людини і сприйняття його в соціумі. Тому вони докладають максимум зусиль, щоб провести протезування передніх зубів негайно і за один чи два візити. Якщо пошкоджено кутній зуб – це така ж серйозна проблема, як і втрата переднього зуба. Однак жувальні зуби непомітні при посмішці, тому з їх лікуванням часто не поспішають. Зазвичай зруйновані моляри відновлюють вкладками та коронками.

Яке стоматологічне лікування показано?

Якщо у Вас:

  • тріщина або незначний скол на емалі – ставимо вініри;
  • не влаштовують колір або форма зубів – вініри або люмініри;
  • відсутній 1 зуб – запропонуємо імплант, або знімний протез

Звертайтесь у Tomchuk Dental Clinic  на безкоштовну консультацію і ми запропонуємо Вам всі варіанти усунення будь-якої стоматологічної проблеми.

Ортопедична стоматологія в клініці Tomchuk Dental Clinic: здорова посмішка в будь-якому віці!

Наші роботи

Спеціалісти

сидоренко

Сидоренко Андрій Тарасович

хірург, терапевт, ортопед

Записатись на прийом