Tomchuk Dental

Записатись на прийом

[wpforms id="859"]

Відмова від відповідальності за надання інформації медичного характеру

Приходячи на прийом до Tomchuk Dental Clinic пацієнт підписує декілька документів, які регламентують протокол обробки персональних даних, прописують правові аспекти співпраці та інформують про перелік медичних процедур необхідних для досягнення бажаного результату та їх вартість. Сайт http://tomchuk-dental.com.ua надає вичерпну інформацію, яка може бути публічно оприлюднена стосовно цінової політики, переліку послуг та додаткових методів дослідження та їх інтерпретації, також на багатьох сторінках електронного ресурсу наведені приклади клінічних випадків та можливих ускладнень до лікування, впродовж та після лікування. Дана інформація є суто суб’єктивною і не може бути застосована до всіх клінічних випадків.

ТОВ «Геліантус» у лиці суб’єкта практичної діяльності медичної стоматологічної практикиTomchuk Dental Clinic відмовляється від відповідальності щодо можливих наслідків будь-якого використання інформаційної складової електронного ресурсу http://tomchuk-dental.com.ua і не несе відповідальність за здоров’я та благополуччя третіх осіб, які мали можливість застосувати ці матеріали у своїй діяльності і повністю знімає з себе будь-яку відповідальність по самостійному вивченню та використанню медичних інформаційних матеріалів.

Стоматологи Tomchuk Dental Clinic наполегливо рекомендують звертатись тільки у профільні ліцензовані медичні організації, підпорядковані МОЗ України, для отримання висококваліфікованої медичної допомоги. Бережіть себе та близьких.

Наші роботи

Записатись на прийом