Tomchuk Dental

Записатись на прийом

[wpforms id="859"]

Інформована згода пацієнта на медичне втручання

Стоматологічна клініка Tomchuk DentalClinic додержується всіх правових аспектів, передбачених чинним Законодавством України. Тож, перед консультацією ми пропонуємо заповнити інформовано згоду. З одного боку Ми інформуємо пацієнта щодо норм права у галузі медичних послуг та знайомимо з нашими правилами клінічного прийому. З іншого боку – Пацієнт дізнається про свої права та обов’язки, що регламентованні на законодавчому рівні.

Інформація для пацієнта, який планує лікування зубів.

  1. Пацієнт поінформований, що при знятті старих пломб з зуба, можливе виявлення зруйнованих, некротизованих (гнилих) тканин зуба. Ліквідація цих тканин може призвести до розкриття порожнини зуба. В цьому випадку можуть знадобитися додаткові маніпуляції, наприклад – депульпірування зуба.
  2. Пацієнт поінформований про те, що остаточно визначитися з методом реставрації зуба можливо, тільки після зняття всіх старих реставраційних матеріалів з нього і ліквідації з зуба всіх зруйнованих ділянок (карієс, тріщини. І т.д.)
  3. Пацієнт поінформований, що ендодонтичне лікування (лікування каналів коренів зубів) може призводити до появи болів в цьому зубі, флюсу, набряку. Поява цих симптомів може вимагати проведення додаткових, в тому числі і хірургічних, маніпуляцій аж до видалення зуба.
  4. Пацієнт поінформований про важливість проходження платних профілактичних оглядів з рентгенологічним контролем пролікованих зубів. Можливо, за результатами профілактичного огляду буде потрібно проведення додаткових діагностичних, лікувальних або корекційних процедур.

Завітайте на безкоштовну консультацію у Tomchuk DentalClinic і отримайте вичерпну інформацію на всі питання.

Наші роботи

Відгуки пацієнтів

Записатись на прийом