Tomchuk Dental

Записатись на прийом

Телерентгенографія

Зробіть цефалометричну телерентгенографію без зайвих витрат та без черг в одній з найкращих стоматологічних клінік України вже сьогодні у Tomchuk Dental Clinic на проспекті Миру у Києві!

ТелерентгенографіяТелерентгенографія, або ТРГ – це різновид рентгену лицьової частини голови, що виконується в прямій або бічній проекції. Сам термін означає, що знятий об’єкт відображається в розмірі, максимально наближеному до реальності. Ортодонт призначає телерентгенографію кожному пацієнту, оскільки лише це дослідження дозволяє зробити правильні цефалометричні розрахунки, оцінити кісткові структури, розробити план лікування та спрогнозувати корекцію. В процесі корекції прикусу ортодонтичними конструкціями, процедуру можуть повторити для оцінки правильності лікування та відстеження позитивної динаміки.

 Цефалометрична рентгенографія дозволяє оцінити ріст кісток пацієнта та їх співвідношення, встановити причини неправильно сформованого прикусу, а також зробити вимірювання, необхідні для планування лікування. Варто додати, що ТРГ знімок – це другий за популярністю, після ортопантомограми!

Телерентгенографія – як це робиться?

Зробити ТРГ досить швидко. Найважливіша частина – це правильна постановка людини, із фіксацією голови у максимально фізіологічній позиції. Для того, щоб не було не потрібних рухів під час зйомки, голову додатково фіксують вушними опорами, що м’яко заходять у зовнішні слухові ходи. Сам процес зйомки абсолютно безболісний, займає кілька секунд, та проводиться при мінімальному променевому навантаженні. Варто додати, що саме телерентгенографія найчастіше проводиться маленьким дітям при порушеннях молочного або постійного прикусу.

Зробити телерентгенографію в Києві  на сьогоднішній день можливо не в кожній клініці. Працівники рентген кабінету Tomchuk Dental Clinic з легкістю виконають дослідження, а ви будете приємно задоволені якістю знімка та швидкістю обслуговування. До того ж, ви можете отримати консультацію ортодонта в той же день. Не гайте вашого часу, та записуйтесь до нас за рівною посмішкою!

Наші роботи

Спеціалісти

Матюшко Дмитро

Матюшко Дмитро

Рентген-лаборант

Записатись на прийом