Tomchuk Dental

Записатись на прийом

ДЕНТАЛЬНА КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ

Дентальна 3D-томографія зубів – томографія щелепи та томографія щелепи – це дослідження, яке використовує рентген для зображення тканин у трьох площинах. Застосовується для проведення тестів у випадку проведення спеціалізованих та точних процедур у галузі хірургічної стоматології – імплантології, стоматологічної хірургії, пародонтології, ортодонтії чи ендодонтії. Виконання томографії щелеп або томографія щелепи дає детальну інформацію про зуби, дозволяє робити дуже точні вимірювання на місці процедури, дозволяє виконувати симуляції перед процедурою. Це надало можливість лікарям зробити виміри точних розмірів кісток, які не можна було розрахувати на попередніх рентгенах. Це також дозволяє попередньо встановити щільність кісток. Все це дає базу для поставлення більш повного і вірного діагнозу. Стоматологічна комп’ютерна томографія (томографія щелепи та нижньощелепна томографія) – це безболісне та неінвазивне обстеження, яке не потребує підготовки пацієнта.

Томографія щелепи та зубів

У Tomchuk Dental Clinic проводяться дослідження зубної комп’ютерної томографії за допомогою томографа 3D Planmeca X9 останнього покоління. Це дуже безпечний пристрій як для пацієнтів, так і для обслуговуючого персоналу.

Загальний час опромінення пацієнта під час томографії, завдяки пульсуючому методу, становить лише 3,6 секунди. Це обмежує час опромінення пацієнта під час тесту.

Пристрій томографії 3D Planmeca X9 може виконувати всі види стоматологічних обстежень, від пантомограм до цефалометрії до CBCT 3D-томографії.

Перш ніж провести  комп’ютерну томографію обох щелеп та зубів – Пацієнт одягає спеціалізований захисний фартух зі свинцевим прошарком 0,5мм. Це захищає пацієнта від рентгенівських променів. Перед обстеженням пацієнт видаляє всі металеві предмети з області голови (прикраси). У місці, вказаному оператором, пацієнт стоїть нерухомо і тримає ручку зубами. Це дає можливість точного позиціонування під час обстеження. Потім голівка томографа рухається навколо голови і робить знімок. Він зберігається в спеціальній комп’ютерній програмі, що дає можливість обробити отримане зображення і перетворити його в тривимірні зображення.

Комп’ютерна томографічна лабораторія виконує тести в таких областях діагностики:

  • Комп’ютерна томографія щелепи
  • Комп’ютерна томографія скронево-нижньощелепних суглобів,
  • Комп’ютерна томографія верхньощелепної пазухи.

У нашій лабораторії комп’ютерної томографії ми проводимо тести як для наших пацієнтів, так і для пацієнтів, які проходять лікування в інших стоматологічних клініках.

Наші роботи

Спеціалісти

Матюшко Дмитро

Матюшко Дмитро

Рентген-лаборант

Записатись на прийом