Tomchuk Dental

Виправлення прикусу у дітей

Ранній вік у дітей є гарним періодом для початку ортодонтичного лікування. Якщо діти не отримають лікування до 7 років, сприятливий час буде упущено. Якщо ви спостерігаєте у Вашої дитини вади прикусу чи прорізування зубів, порушення вимови звуків тощо – саме час звернутись на консультацію до лікаря-ортодонта у Tomchuk Dental Clinic. Наші спеціалісти зможуть Вам допомогти.

У якому періоді слід звернути увагу на прикус у дитини?

Нижні різці, які є першими молочними зубами у немовлят, прорізуються на шостому місяці. Всі молочні зуби прорізуються до 2,5 років, включаючи молочні моляри. Хоча час появи молочних зубів у кожної дитини індивідуальний, за нашим досвідом, якщо молочні зуби запізнюються з прорізуванням,  то постійні зуби, ймовірно, також будуть пізніми.

Перші постійні зуби – це перші великі моляри. Оскільки ці зуби прорізуються у віці шести років, їх ще називають «шестирічними зубами». Змикання верхніх і нижніх зубів називається «оклюзія». Задня оклюзія області встановлюється при контакті перших молярів. Дивлячись на цю оклюзію, ортодонт може оцінити характер прикусу.

Приблизно до семи років в передній області починають різатись постійні різці. Таким чином, якщо у дитини є такі шкідливі звички, як смоктання великого пальця, то глибоке перекриття прикусу або відкритий прикус та деякі інші порушення можуть бути виявлені у 7-8 років.

Не відкладай можливість мати привабливу посмішку на потім. З будь-яких питань стосовно ортодонтичного лікування у дітей, телефонуйте у Tomchuk Dental Clinic зараз! 

Ортодонтичне лікування у дітей

Лікарі загальної практики скеровують своїх пацієнтів із вадами щелеп до спеціалістів-ортодонтів. Тут важливий час направлення: воно має бути коли вік дитини  не більше 7 років. Деякі лікарі загальної практики направляють своїх пацієнтів до фахівців-ортодонтів у віці 12 років, коли всі постійні зуби прорізались. Це може призвести до упущення можливості раннього лікування та профілактики вад прикусу.

Ортодонтія у дітей: які бувають клінічні випадки

Ортодонти запобігають розвитку значних зубо-щелепних деформацій. За точної та своєчасної діагностики цих порушень лікування може бути проведене ще у дитинстві. Здоров’я зубів починається з чищення, підтримується регулярним контролем стоматолога, але у віці семи років необхідна консультація фахівця-ортодонта. Якщо Ви не відвідували ортодонта до семи років, корисно буде записатись на прийом вже зараз у Tomchuk Dental Clinic і пройти обстеження в будь-якому віці. Наші стоматологи Вам допоможуть.

 

Наші роботи

Спеціалісти

Записатись на прийом