Tomchuk Dental

Імплантація

А ви знаєте, що тривалість життя залежить від наявності зубів?

Вчені довели, що жування зубами передає нервові імпульси в кору головного мозку, і таким чином зменшується швидкість прогресування старечих хвороб типу деменції. Тому імплантація зубів – то прямий шлях до подовження вашого життя, з естетичним та жувальним комфортом.

Дентальна імплантація — це операція по встановленню в кістку щелепи спеціального титанового гвинта, на який ставиться протез через кілька місяців після приживлення імпланту. 

    В стоматології Tomchuk Dental Clinic ми надаємо для вас весь спектр стоматологічних послуг, включаючи імплантацію під ключ. Імплант вживлюється в кісткову тканину, тож пацієнт не може самостійно його зняти. Якщо так сталось, що необхідно робити протезування повністю всієї щелепи, наша команда візьметься за це! Залежно від конструкції протезу для відновлення зубів, у нижню щелепу мінімально встановлюється 4 імпланти, а для верхньої щелепи від 4-6 імплантів. Кількість імплантів, що може бути встановлена, залежить  від міцності кісткової тканини щелеп. Чим більше імплантів тримають конструкцію, тим надійніша робота. Ми працюємо за встановленими протоколами та чітко дотримуємось всіх стандартів якості. Це означає, що ризик відторгнення чужорідного матеріалу мінімальний. Всі наступні етапи залежать від обраної конструкції та індивідуальних показань. Однак будьте впевнені, що все відбудется досить швидко та у найкомфортніших умовах  Наші лікарі постійно проходять курси підвищення кваліфікації, тож ви у надійних руках професіоналів!

Показання для імплантаціїї зубів:

  • Необхідність заміщення одного зуба, особливо в естетичній зоні.
  • Кінцьові дефекти і відсутність бажання носити знімні протези.
  • Повна відсутність зубів і велике бажання жувати незнімними протезами.
  • Непереносимість акрилатів – це хімічне з’єднання у складі зйомник протезів. До того ж вони можуть подразнювати слизову оболонку та викликати неприємні відчуття.
  • Відсутність бокових зубів і зруйнованість передніх, щоб і надалі комфортно приймати їжу, розмовляти та радіти життю – без імплантів не обійтись.

 

Чому імплантацію зубів не можна відкладати?

Коли нема одного зуба то це вже є проблема. Його сусіди зміщуються в утворений дефект, нахиляються, розхитуються і врешті-решт випадають. Тож якщо лишитись навіть одного зуба, то проблема може стати трохи більшою ніж очікувалось. Якщо ж ці зміни вже мають місце – вас чекає довгий процес лікування та ортопедичної реабілітації.

Сама операція імплантації зубів у нашому стоматологічному центрі не займе багато часу та є безболісною процедурою. Імплантація виконується кваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні без болю та без ускладнень.

Не зволікайте. Завітайте у Tomchuk Dental Clinic на проспекті Миру 19/18 вже зараз!

Бо турбота про Ваші зуби сьогодні – це довгі роки їх служби завтра!

 

Наші роботи

Спеціалісти

Андріяшик Роман Іванович

лікар-ортодонт, терапевт

Записатись на прийом