Tomchuk Dental

Лікування молочних зубів

Кожен з батьків одного разу задається питанням: коли відвести дитину на перший прийом до лікаря-стоматолога і коли настає час для лікування зубів. Це залежить від двох основних факторів: стан здоров’я дитини та підготовленість до відвідування стоматолога. Якщо дитина має гарні зубки, їсть здорову їжу та добре соціалізована, то перше відвідування стоматолога матиме лише консультативний характер. У противному випадку коли зуби зруйновано, дитина замкнена та соціально неадаптована, то єдиного шляху до відновлення здоров’я порожнини рота немає. Скоріше за все у такому випадку у нагоді стане лікування зубів уві сні під наркозом. Всі діти різні і підходи до них індивідуальні.

Яка частота та причини виникнення карієсу у дітей?

Частота карієсу зубів у дітей становить приблизно 80-90%. Причин багато, основні з них: неправильне харчування, низька вмотивованість щодо гігієни ротової порожнини. Крім того, якщо каріозні ураження зубів розвиваються у ранньому віці, необхідно приділити достатньо уваги таким факторам як: давання немовлятам пустушки, надмірна кількість солодкого у раціоні та ретельна гігієна ротової порожнини.

Перше відвідування дітьми лікаря-стоматолога

Перший візит дитини до стоматолога – це важливий крок у житті. Вкрай важливо психологічно підготувати дитину, вона має почувати себе комфортно в клініці. Прийом має відбутись у ігровій формі, по можливості без неприємних для дитини моментів. Спеціаліст дитячого прийому у Tomchuk Dental Clinic легко знайде підхід до вашої дитини, стане другом для неї, та всієї родини.

Що потрібно зробити для захисту зубів від карієсу у дітей?

Гігієна ротової порожнини має бути на першому місці. Дітям потрібно допомагати при чищенні зубів. Слід переконатися, що вони чистять зуби після сніданку і перед сном, двічі на день. Дітей слід приводити до стоматолога з раннього віку. Дитячий стоматолог клініки Tomchuk Dental Clinic наполегливо радить покривати постійні зуби відразу після їх прорізування фторуючими препаратами та герметизувати фісури, щоб зуби формувались здоровими, із повноцінною емаллю . Чим краща профілактика карієсу – тим менше проблем у дитини виникне у майбутньому.

Завітайте до нас в Tomchuk Dental Clinic, та отримайте безкоштовну консультацію для вас та вашої дитини. Переконайтесь, що в нас працюють досвідчені професіонали!

Наші роботи

Спеціалісти

Записатись на прийом