Tomchuk Dental

Естетичне протезування вінірами і керамічними коронками

Вініри – це тоненькі пластини, виготовлені з кераміки.

В нашій клініці Tomchuk Dental Clinic ми оцінимо початковий стан: стерті, сколоті чи зламані зуби, змінені у кольорі чи потріскані, зруйновані карієсом, а також зі зміною форми, розташування та довжиною проміжків між зубами.

Це все є прямим показанням до відновлення зубів керамічними вінірами та накладками, або люмінірами. У таких випадках лише комплексні підходи та персоналізований план лікування можуть забезпечити перспективи довгострокової допомоги та повноцінної естетичної реабілітації.

Після повного обстеження, комп’ютерної діагностики томографії та стоматологічних обстежень команда стоматологів Tomchuk Dental Clinic рекомендує план лікування.

Сучасна процедура установки вінірів здійснюється в наступних випадках:

  • Щоб виправити вроджені дефекти зубів.
  • Вініри допомагають повернути естетичну красу зубів, які були травмовані.
  • У випадках, коли не є можливим відбілити емаль і необхідно позбутися темного кольору природної емалі.
  • Вініри виконують захисну функцію.
  • Дозволяють вдало завершити лікування зубів.
  • Допомагають скорегувати деякі відхилення у розвитку ясен або зубів.
  • Змоделювати зуби ідеальної форми.
  • При необхідності позбутися від проміжків між зубами або ж в ситуації серйозного пошкодження емалі.

Вініри НА ЗУБИ: ДЕ ПОСТАВИТИ?

Наш стоматологічний центр Tomchuk Dental Clinic пропонує своїм пацієнтам високоякісні послуги та вигідні ціни на вініри в Києві та Україні. У нас вигідно лікуватись місцевим мешканцям та гостям з ближнього зарубіжжя.

Обладнані стоматологічні кабінети, сучасне обладнання і необхідні прилади допоможуть фахівцям створити індивідуальні моделі окремо для кожного пацієнта. Перед тим, як виконати представлену процедуру, необхідно провести ретельну діагностику всієї порожнини рота, щоб точно визначитися з проблемою, яка стала головною причиною теперішнього стану зубів.

Завдяки інноваційним технологіям, якісним матеріалам і привабливій ціні на вініри пацієнти нашої клініки отримують можливість скористатися професійною допомогою першокласних лікарів стоматологів. Така зубна пластина зберігає свій природний колір протягом тривалого терміну експлуатації. Крім того, пацієнтові не потрібно проводити обточування зубів, яке необхідне перед установкою коронки.

Відомі актори та політичні діячі, повинні виглядати красиво і привабливо. Однак сьогодні майже кожен може дозволити собі цю розкіш – розвиток стоматології дає можливість встановити керамічні вініри для будь-кого незалежно від статків.

Однією з найважливіших умов, необхідних для вініризації, є наявність міцних зубів і здорових ясен. Тому, перш ніж приступати до установки, стоматолог повинен провести ретельне обстеження зубів, а також попереднє лікування наявних захворювань. Останні досягнення в галузі естетичної стоматології дозволяють використовувати для облицювання зубів різні матеріали, серед яких популярною є кераміка.

Єдиним слабким місцем у керамічній реставрації є фіксуючий цемент, який є більш пластичним, а отже, більш чутливим до жувального навантаження. Тому після процедури установки необхідно виключити можливість ударів, а також зменшити споживання твердої їжі: горішки, сухарики, грильяж тощо. З іншого боку, порцеляновий вінір все ще набагато міцніший, ніж композитний, за винятком того, що вони не темнішають з часом і не потребують полірування.

Перелік процедур, які необхідно виконати при встановленні порцелянових протезів, включає:

 

Підготовка емалі Товщина накладки забезпечує її міцність, а для того, щоб зуби не виглядали завеликими після фіксації накладок, стоматолог спилює приблизно 0,5-0,7 мм емалі.

Отримання відбитків Після підготовки зубів спеціальною пастою лікар робить відбиток щелепи пацієнта, через який в стоматологічній лабораторії будуть виготовлятися керамічні вініри.

Вибір колірного відтінку У цьому випадку використовується кольорова діаграма, яка визначає відповідність тону вініру кольорові сусідніх зубів.

Виготовлення та встановлення тимчасових косметичних коронок. Оскільки на виготовлення керамічної обшивки потрібно близько 2 тижнів, а зуби стають чутливими після підготовки емалі, пацієнту виготовляють тимчасові накладки.

Примірка та фіксація порцелянових вінірів.
 

Всі ці етапи не забирають багато часу та фінансів. Тож, завітавши у Tomchuk Dental Clinic сьогодні Ви можете мати ідеальну усмішку вже завтра.

 

Наші роботи

Спеціалісти

сидоренко

Сидоренко Андрій Тарасович

хірург, терапевт, ортопед

Записатись на прийом