Tomchuk Dental

Естетична реставрація

Естетична реставрація – це відновлення природного кольору та форму зуба за допомогою сучасних полімерних високо естетичних матеріалів. Показаннями до естетичної реставрації є стерта або змінена у кольорі емаль, сколи та тріщини емалі, дефекти на поверхні зубів. Все це призводить до естетичного дискомфорту та порушенню функціонування зубів.

Стоматологи Tomchuk Dental Clinic на Дарниці впевнені, що естетична реставрація краща за коронку, оскільки не потребує спилювання поверхні зуба і виконується в одне відвідування стоматолога. Клініка має всі необхідні матеріали та інструменти для виготовлення високоестетичних реставрацій.

Існує два методи естетичного відновлення зубів – прямий і непрямий.

Прямий метод дозволяє відновити коронкову частину і колір зубів, а також скорегувати анатомічну форму і положення зубів, та навіть усунути щілини між зубами. Пряме покриття зубів фотополімером передбачає роботу безпосередньо в ротовій порожнині. Тверді тканини відновлюють за допомогою спеціальних матеріалів, таких як фотополімери та склополімери. Метод прямого реставрування зубів складається з кількох етапів: підготовка поверхні зуба, нанесення клеючої речовини, адаптації шарів фотополімеру та їх полімеризації ультрафіолетовою лампою, фарбуванню та поліруванню реставрації.

Непрямий метод відрізняється від прямого методу тим, що відновлювана частина зуба формується не на самому зубі, а окремо – на гіпсовій моделі в лабораторії. Спочатку стоматолог проводить професійну чистку, а потім отримує відбиток зуба і передає до лабораторії. Після виготовлення у лабораторії протез передається до стоматологічного кабінету, де стоматолог приклеює реставрацію до поверхні зуба спеціальним цементом.

У галузі естетики існують високоточні види робіт, як реставрація з мікроскопом – замість великих інструментів використовують маленькі для моделювання тонких структур зуба. Мікромоделювання зубів не тільки покращує зовнішній вигляд пацієнта, але й захищає зуби, оскільки на відміну від коронки, ця методика не потребує сверління.

Незалежно від використовуваного методу, естетична реставрація допоможе повернути первісну форму та колір зруйнованим зубам. Сучасна технологія дозволяє відновити естетику за короткий термін, навіть якщо від зубів збереглися лише корені. Повне відновлення зуба на корені за допомогою штифтування є досить поширеною методикою і у багатьох випадках допомагає зберегти зуб та уникнути імплантації.

Стоматологічні реставрації допомагають виправити природні недоліки – наприклад, щілини між зубами. Зміщені зуби можна повернути у природне положення за один візит до стоматолога без брекетів та капп. Реставрацією також можна відновити зуб, який стерся – до його первинної довжини. Естетичні методи реставрації також можуть корегувати колір пломб, якщо вони не відповідають кольору зуба.

Естетична стоматологія на сьогодні дозволяє лікуватись з комфортом, заощаджуючи гроші та час. Реставрація зуба у стоматології Tomchuk Dental Clinic – це безпечно і безболісно. Сучасні реставраційні матеріали та високоваліфіковані спеціалісти Tomchuk Dental Clinic є запорукою Вашої гарної посмішки.

 Тож звертайтесь до нас на консультацію. Це БЕЗКОШТОВНО.

Наші роботи

Спеціалісти

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом