Tomchuk Dental

Брекет Системи

Коли постає питання в необхідності ортодонтичного лікування то багато хто ставить собі питання як проходить установка брекетів та яку брекет-систему обрати?

Відповідь на це питання допоможуть знайти лікарі-стоматологи «Tomchuk Dental Clinic» біля станції м. Дарниця.

Ортодонтичний апарат обирається  за сукупністю трьох компонентів: ціна, ефективність та строки лікування, естетика. Саме ці три базові принципи лежать при виборі протоколу ортодонтичного лікування спеціалістами «Tomchuk Dental Clinic». В залежності від того, якому з цих моментів приділяється більша увага пацієнта, наші фахівці обирають той чи інший варіант. Безперечно лікар-ортодонт співпрацює з пацієнтом і враховує його побажання.

Зараз є доступними у  стоматології «Tomchuk Dental Clinic» такі системи ортодонтичного лікування:

  • Металеві брекети;
  • Керамічні брекети;
  • Самолігуючі брекети Damon Q.

Металева брекет-система

Керамічна брекет-система

Сапфірова брекет-система

Традиційні металеві брекети – це ефективні та економні ортодонтичні апарати для лікування, які широко використовуються сьогодні. Кожен фіксувальний елемент виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі. Крім того, красивої посмішки можна досягти, використовуючи кольорові еластичні резинки на металі, що кріплять активну дугу апарату до брекету.

Керамічні брекети, виготовлені у білому кольорі, що є близьким до кольору зубів, – це варіант, який ми рекомендуємо особливо для пацієнтів, які хочуть мати естетичний вигляд. Керамічні кронштейни виготовляються на сучасному обладнанні. Лікування з керамічними брекетами не дуже різниться за результатами та тривалістю лікування порівняно з металевими брекетами. Однак керамічні фіксувальні елементи виглядають естетичніше за металеві.

Система Damon Q – це брекет-система без тертя та з самолігуючими фіксаторами. Вона використовується як альтернатива традиційному лікуванню металевими брекетами з еластичною фіксацією, особливо у тих випадках, коли пацієнт не має часу на часті візити ортодонта. За допомогою системи Damon Q криві зуби можна вирівняти з оптимальними зусиллями та мінімумом відвідувань стоматолога. Пацієнт може відвідувати ортодонта раз на 1-2 місяці чи ще рідше. Випускаються порцелянові та металеві брекети для системи Damon Q.

Раннє ортодонтичне лікування

Ми радимо перше ортодонтичне обстеження у дітей зробити у віці близько 4-6 років. Це для того, щоб Ви були впевнені, що у дитини правильно формуються щелепи та прикус.

Лікування у віці від 4 до 12 років називають ранніми ортодонтичними методами лікування. Основна мета: це запобігти формуванню ортодонтичних аномалій шляхом усунення шкідливих звичок, таких як смоктання пальців, поїдання нігтів, ковтання немовлят, дихання через рот. Крім того, треба запобігти функціональному звуженню щелеп, яке може виникнути через передчасну втрату молочних зубів. Лікування у ранньому віці проводиться знімними ортодонтичними апаратами.

Такі варіанти як вирівнювання одного зуба, розширення нижньої та верхньої зубних дуг, запобігання виходу язика вперед за допомогою язикового екрана та збереження наявних молочних зубів. Ще один підхід який є доречним у цей період – це функціональні методи лікування. Поточні вади розвитку щелеп можна виправити, керуючи активністю їх росту. Основну ортодонтичну терапію за допомогою брекет-систем можна розпочати після того, як всі постійні зуби прорізані та виправлені функціональні аномалії щелеп.

Ортодонтичне лікування у дорослих

Ортодонтичні методи лікування можуть застосовуватися в будь-якому віці, а механіка та принципи ортодонтичного лікування у дорослих, як правило, схожі на механіку лікування незнімною апаратурою, що виконується в ранньому віці. Однак наша основна мета у дорослих пацієнтів – зосередитись на очікуванні пацієнта та успішно завершити лікування якомога швидше. Цей підхід включає варіанти лікування, такі як підготовка зубів та ясен до постійного протезування та імплантації, а також як етап підготовки пацієнта до ортогнатичної операції для виправлення невиліковних аномалій зубощелепної ділянки. Ортодонтичні варіанти лікування з прозорими капами або сапфіровими брекетами рекомендуються особливо для дорослих пацієнтів з естетичними проблемами.

Ортогнатична хірургія

Хоча неправильне положення зубів можна виправити за допомогою ортодонтичного лікування в будь-якому віці, скелетні структури та дефекти форми щелеп (нижня або верхня щелепа (передня або задня позиція), опущення нижньої щелепи, асиметрія, звуження, відкритий прикус чи глибокий тощо) це можна виправити лише поєднанням ортодонтичного лікування та ортогнатичної хірургії. Для того, щоб пацієнт підготувався до ортогнатичної хірургії, його активна фаза росту має бути завершена (це вік близько 16-18 років). На першому етапі стоматологічні вади виправляються ортодонтичним лікуванням. Потім за допомогою операцій з ортогнатичної хірургії кістки щелепи приводять у потрібне положення відносно один одного та до обличчя. Операції на щелепи проводяться під загальним наркозом пластичними хірургами.

Інвізалайн (невидима ортодонтія, елайнери, каппа на зуби Інвізілайн, invisalign)

Прозорі апарати Invisalign (ортодонтична капа) є одним із варіантів естетичного ортодонтичного лікування, які розроблені індивідуально, можуть бути надягнуті та зняті пацієнтом самостійно, дуже тонкі та напівпрозорі зовні. Прозорі капи можуть бути зняті пацієнтом за бажанням, їх легко чистити та доглядати, а естетика – є найважливішою перевагою. Щоб лікування Invisalign було успішним, пацієнти повинні користуватися своїми апаратами не менше 22 годин на день. Кожну капу носять в середньому 10 днів, активацію проводять з інтервалом 6 тижнів. Під час лікування invisalign, виробленого за сучасною технологією, пацієнти можуть побачити результат лікування ще до його початку.

Фіксація результатів ортодонтичного лікування

Незалежно від того, як проводиться ортодонтичне лікування, зуби мають тенденцію до переміщення на вихідну позицію – тому після закінчення активного лікування можуть виникнути рецидиви. Щоб мінімізувати рецидиви у «Tomchuk Dental Clinic», наприкінці лікування за верхніми та нижніми зубами пацієнтів розміщують фіксатор і готують прозорі пластинки (ретенційні капи). Метою є захист від зміщення вирівняних зубів. Хоча протокол фіксації результатів ортодонтичного лікування різниться від пацієнта до пацієнта, рекомендується, щоб ретенційні апарати залишалися на зубах якомога довше.
Ви завжди можете зателефонувати ортодонту «Tomchuk Dental Clinic» і проконсультуватися БЕЗКОШТОВНО.

Наші роботи

Спеціалісти

сидоренко

Сидоренко Андрій Тарасович

хірург, терапевт, ортопед

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом