Tomchuk Dental

Пломбування зубів

Зубні пломби використовуються для заповнення дефектів та відновлення пошкоджених ділянок зубів. Який матеріал обере стоматолог, залежить від розміру дефекту, який потрібно заповнити. Дефект може бути маленький, середній або великий. Головне, щоб у самому зубі  товщина стінок коронкової частини була достатня для утримання пломби. Це особливо важливо для молярів, які піддаються значним навантаженням при жуванні. До того ж, не останню роль мають естетичні вимоги, щоб продовжувати вражати гарною посмішкою.

 Зазвичай вартість лікування для пацієнтів відіграє вирішальну роль. Стоматологи у Tomchuk Dental Clinic на проспекті Миру 19/18 із розумінням до цього ставляться та пояснюють на консультації відмінності між пломбами, їх переваги та недоліки. Ми досягаємо компромісу в питанні ціни та слідкуємо за якістю!

А ВИ знали, що стоматологи часто використовують амальгаму для пломбування жувальних зубів, але з 2018 року використання цих матеріалів обмежене з естетичних та функціональних міркувань!

Які бувають стоматологічні пломби?

За матеріалом в стоматології розрізняють пластичні та жорсткі пломбувальні матеріали. Це пов’язано з різними методами їх виготовлення та обробки.

Пластичні полімерні пломби використовіються у вигляді липкої маси і полімеризують після нанесення під дією фотополімерної лампи. Стоматолог обирає матеріал за показаннями. Пломби з жорсткого наповнювача цементуються в зуб у вигляді так званих вкладок. Спочатку їх виготовляють в лабораторії та обробляють, перевіряють і припасовують. Виробництво вкладки вимагає максимальної точності і потребує великого обсягу робіт. Це здорожує їх вартість та подовжує тривалість лікування.

Фахівці Tomchuk Dental Clinic рекомендують керамічні вкладки, які є міцнішими й естетичними, не вирізняючись від тканин зуба.

Завітайте до нас на безкоштовну консультацію і отримайте вичерпну інформацію від спеціаліста.

 

Наші роботи

Спеціалісти

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом