Tomchuk Dental

Рентген
діагностика

в одному місці!

Записатись на прийом

Рентгенографія

У нашій стоматології Tomchuk Dental Clinic ми знаємо, що успіх у лікуванні зубів залежить від досвіду та знань лікаря, підтримуваних сучасною діагностикою.

Тому ми маємо у нашому розпорядженні сучасну цифрову рентгенівську лабораторію, обладнану сучасними пристроями для досліджень. Ми отримуємо цифрове зображення досліджуваної зони на екрані монітора одразу після її зйомки.

Доза опромінення на порядок нижча, ніж у традиційних аналогових рентгенівських апаратах, що робить цю діагностику набагато безпечнішою.

 

Види рентгенівських знімків

 

Прицільна рентгенограма – це невеликий знімок, що охоплює 2-3 зуби. Через низьку дозу опромінення, доступність та швидкість проведення цей метод дослідження є самим поширеним. Така діагностика проводиться звичайно перед видаленням зуба, до та після лікування кореневих каналів, а також для виявлення карієсу або периапікальних запальних змін, невидимих при стандартному стоматологічному огляді.

 

Ортопантомограмма – це велике зображення, яке дає нам загальну картину стану щелеп та зубів, а також оточуючих тканин: кісткова тканина, верхньощелепні пазухи, скронево-нижньощелепні суглоби. Це надзвичайно цінний рентгенологічний скринінг-тест, який дозволяє провести раннє виявлення патологічних змін.

Ортопантомографічне зображення необхідне для встановлення правильного діагнозу та розробки плану лікування.

 

Часто запитують: 

  • Чи безпечний рентген?

Рентген негативно впливає на здоров’я. Дози, що застосовуються в стоматологічній діагностиці, невеликі і не викликають побічних ефектів. Однак будьте обережні і не використовуйте рентгенодіагностику без потреби. У Tomchuk Dental Clinic ми використовуємо лише сучасні цифрові рентгенівські апарати, що дозволяє зменшити дозу опромінення в кілька разів.

 

  • Чи потрібне направлення на прицільну рентгенограмму?

Діагностичний знімок можна зробити за бажанням пацієнта. Для інших обстежень, таких як ортопантомографічне обстеження, необхідна особисте направлення, видане лікарем.

 

  • Як довго є актуальною ортопанорамна рентгенографія?

Передбачається, що дані ортопанорами є актуальними близько 1-1,5 років. Звичайно, це середня величина, необхідність зробити нове обстеження лікар приймає індивідуально. Чи є протипоказання для рентгенологічного дослідження?

Загалом даний вид досліджень проводиться рідко, тож рентген не може сильно зашкодити Вашому здоров’ю.

 

Звертайтесь у Tomchuk Dental Clinic, де Ви маєте нагоду пройти обстеження на сучасному рентгенологічному обладнанні швидко, безпечно та отримати безкоштовну консультацію.

 

Прицільний рентген-знімок

Ортопантомографія

Телерентгенографія

Наші роботи

Спеціалісти

Матюшко Дмитро

рентгенолог

Записатись на прийом