Tomchuk Dental

Домашнє відбілювання Opalesce

Професійне відбілювання зубів у стоматологічній клініці Tomchuk Dental Clinic є односеансним та результат видно вже за 30 хвилин. Однак не всі мають час та достатньо фінансів для кабінетного відбілювання, тому пошук дешевших та доступніших способів відбілення є актуальним  і досі. Якщо Ви обираєте відбілюючий засіб для домашнього відбілювання зубів самостійно – то є реальна небезпека зашкодити власному здоров’ю чи пошкодити зуби.

Тому все ж таки є сенс прислухатися до порад спеціалістів з Tomchuk Dental Clinic. Тим більше, що ми знаходимось практично поряд з м Дарниця на проспекті Миру 19/18. Ми впевнені, що є доцільним використовувати перевірені та безпечні засоби щоб провести власноруч домашнє відбілення зубів і зробити цю процедуру максимально безпечною, ефективною та ще й зекономити гроші.

Самий оптимальний варіант – відвідати нашу стоматологію Tomchuk Dental Clinic де Вам зроблять спеціальні знімні капи. У них Ви вже вдома будете нананосити відбілюючій гель та самостійно контролювати процес відбілювання зубів.

Найбільш доступним по ціні та безпечним є гелі Opalescence. Для домашнього відбілювання підійдуть з концентрацією 10-20%. Застосовувати 30-35% теж є доцільним для досягнення швидкого результату однак треба зауважити що аплікації висококонцентрованих гелів призводять до підвищеної чутливості зубів та запаленю ясен. Тому не зайвим буде додатково застосувати десенситайзер Opalesce. Цим ви убезпечите себе від побічної дії та ускладнень під час відбілювання.

У будь-якому разі Ми рекомендуємо відвідати стоматолога у Tomchuk Dental Clinic та отримати БЕЗКОШТОВНУ вичерпну консультацію з будь-яких питань по процедурі відбілення зубів.

Наші роботи

Спеціалісти

літовченко

Літовченко Руслан Ігоревич

хірург, эндодонтист

Записатись на прийом