Tomchuk Dental

Записатись на прийом

Прицільний знімок зуба

В стоматології необхідна точність. Коли лікують зуб, на око можна помітити далеко не все. Прихований карієс, погано запломбований канал, чи навіть новоутворення – про все це лікар має знати. На допомогу прийшла дентальна рентгенографія. Цей метод допомагає виявити проблеми там, де вони непомітні, та спростувати хибні припущення.

Найчастіше в практиці лікаря стоматолога потрібен прицільний знімок. Розвиток новітніх технологій досяг того рівня, коли інтраоральний знімок може бути зробленим із мінімальним променевим навантаженням. В стоматології Tomchuk Dental Clinic ви можете скористатися цифровим рентген апаратом, та заощадити свій час, побачивши результат зразу на моніторі комп’ютера. При зйомці ми використовуємо техніку прямого кута. Цей метод набагато точніший, а також зручний для пацієнта. Доза опромінення, що отримує пацієнт в цьому дослідженні, є однією з найменших в радіології.

Цей тип рентгену використовується:

  • при пошуку причини зубного болю
  • при проведенні диференційної діагностики каріозних уражень зубів та їх ускладнень
  • в оцінці на етапах лікування, контролю та якості заповнення каналів

Додаткові рентгенологічні дослідження:

Ортопанорамна рентгенографія – метод також відомий як ортопантомографія, це загальний рентген-знімок усіх зубів, який дає уявлення про стан зубного ряду та нижньої частини лицьового скелета.

Цей тип рентген знімків використовується:

  • в загальній стоматології, коли стоматологу необхідно дослідити всі зуби, виявити патологічні зміни навколо коренів зубів, визначитись які зуби треба лікувати ендодонтично та оцінити результат лікування.
  • в ортодонтії для визначення положення зубних зачатків та стадії розвитку зубів
  • перед протезуванням та встановленням зубних імплантів.
  • перед операцією в зубо-щелепній ділянці.

За допомогою ортопантомографічного дослідження можна додатково виявити кісти, онкологічні утворення, оцінити стан верхньощелепної пазухи та її стінок, а також наявність та розташування зубів мудрості.

Рентгенографічні дослідження у Tomchuk Dental Clinic на проспекті Миру 19/18 у Києві проводяться на сучасному обладнанні, тож обстеження є швидким, комфортним та безпечним. 

Наші роботи

Спеціалісти

Матюшко Дмитро

Матюшко Дмитро

Рентген-лаборант

Записатись на прийом

Записаться на прием